Aliev

Вчені ступінь та звання:

Аспірант, асистент

Загальний стаж роботи:

4роки

Володіння іноземними мовами:

  • англійська-вільно;
  • німецька — починаючий

Навчався в академії з 2008 року. Після закінчення першого курсу проходив лінгвістичне стажування у м. Лондоні (Англія). У травні 2011 року, почав працювати помічником бухгалтера у будівельній компанії  ТОВ « Алком» як сумісник. Після відмінного закінчення навчання на факультеті міжнародна економіка у 2012 році , почав працювати економістом по фінансовій частині у ТОВ « Алком», нині займаю посаду фінансового директора у тому ж підприємстві.

Компанія ТОВ « Алком» займається промисловим будівництвом і нині є лідером у даній галузі не тільки у Дніпропетровській області, а і по всій Україні. Компанія надає будівельні послуги під «ключ», та проводить реконструкцію будь-якого ступеня складності. Основні об’єкти будівництва є : ООО «Днепросталь» ОАО «Интерпайп», ПАО «Днепропетровскийстрелочный завод», УГМК, ООО «ИнтерпайпНикоТьюб», ЗАО «Запорожский ЖРК», Фирма «Бунге», Строительство и реконструкцияобъектов ЗАО с ИИ «ДМЭЗ», ЗАО «ЛафаржГипс», ООО «ОлсидзБлекСи», ДП «МессерУкраина», ООО «ИндастриалБилдингКомпании»,  ЗАО «ИНТЕРКОРН ПросессинИндастри»,  ОАО «ДМЗ им.Петровского», «Евраз Холдинг» та інші.

У 2016 почав працювати асистентом на кафедрі «міжнародна економіка». З листопада 2014 р. по нині навчаюсь в аспірантурі ПДАБА на очній формі навчання.

Сфера наукових інтересів:

Дослідження міжнародних інтеграційних процесів, глобальних виробничих мереж, міжнародного аутсорсингу, людського капіталу та доцільне вивчення європейського ринку будівельних послуг

E-mail:

alievrus91@mail.ru

Поділитися сторінкою у соціальних мережах: