Aliev

Вчені ступінь та звання:

к.е.н., доцент

Загальний стаж роботи:

4роки

Володіння іноземними мовами:

українська — вільно;

англійська — рівень В2;

німецька — рівень А2.

Навчався в академії з 2008 року. Після закінчення першого курсу проходив лінгвістичне стажування у м. Лондоні (Англія). У травні 2011 року, почав працювати помічником бухгалтера у будівельній компанії  ТОВ « Алком» як сумісник. Після відмінного закінчення навчання на факультеті міжнародна економіка у 2012 році , почав працювати економістом по фінансовій частині у ТОВ « Алком».

Компанія ТОВ « Алком» займається промисловим будівництвом і нині є лідером у даній галузі не тільки у Дніпропетровській області, а і по всій Україні. Компанія надає будівельні послуги під «ключ», та проводить реконструкцію будь-якого ступеня складності. Основні об’єкти будівництва є : ООО «Днепросталь» ОАО «Интерпайп», ПАО «Днепропетровскийстрелочный завод», УГМК, ООО «ИнтерпайпНикоТьюб», ЗАО «Запорожский ЖРК», Фирма «Бунге», Строительство и реконструкцияобъектов ЗАО с ИИ «ДМЭЗ», ЗАО «ЛафаржГипс», ООО «ОлсидзБлекСи», ДП «МессерУкраина», ООО «ИндастриалБилдингКомпании»,  ЗАО «ИНТЕРКОРН ПросессинИндастри»,  ОАО «ДМЗ им.Петровского», «Евраз Холдинг» та інші.

У 2016 почав працювати асистентом на кафедрі. З листопада 2014 р. по нині навчаюсь в аспірантурі на очній формі навчання. З листопада 2014 р. по 2016 навчався в очній аспірантурі . У 2017р. захистив дисертацію на здобуття наукового звання кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.02 — світове господарство та міжнародні економічні відносини  в Київському Національному Економічному Університеті (КНЕУ) ім. В. Гетьмана. Тема дисертаційного дослідження:. «Розвиток європейського ринку будівельних послуг».

З того ж року працює доцентом кафедри.

Є учасником проекту молодих вчених МОН України за темою: «Інформаційно-аналітичне забезпечення економічної політики зеленого житлового будівництва в мегаполісах старопромислових регіонів ЄС та України»

Сфера наукових інтересів:

Дослідження міжнародних інтеграційних процесів, глобальних виробничих мереж, міжнародного аутсорсингу, людського капіталу та доцільне вивчення європейського ринку будівельних послуг

Викладає курси

  • Управління міжнародною конкуренто-спроможністю підприємств;
  • Транснаціональні корпорації;
  • Міжнародний аутсорсинг;
  • Економіка зарубіжних країн.

Діяльність в Академії

  •  куратор групи МЕ-16-2

Поділитися сторінкою у соціальних мережах: