Крістіна Володимирівна

Вчені ступінь та звання:

асистент

Володіння іноземними мовами:

українська — вільно;

англійська — рівень С2;

німецька — рівень А2.

У січні 2018 р. закінчила з відзнакою ДВНЗ ПДАБА за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», отримала ступінь магістра та кваліфікацію «Експерт із зовнішньоекономічних питань».

З червня 2017 р. працювала на посаді лаборанта кафедри . З жовтня 2018 р. є студенткою PhD програми за напрямом 051 «Економіка».

В період 2017-2018 рр. працювала на посаді фахівця першої категорії в рамках грантового проекту молодих вчених за темою: «Інформаційно-аналітичне забезпечення економічної політики зеленого житлового будівництва в мегаполісах старопромислових регіонів України та ЄС» (ДР № 0116U006047).

У 2018 р. склала міжнародний іспит з англійської мови CAE і отримала оцінку відмінно (А), було присуджено ступінь володіння англійською мовою С2.

У вересні 2018 р. була учасником міжнародного економічного форуму молодих лідерів (м. Нови Сонч та м. Криниця, Польща). На сьогодні є автором 5 публікацій (з них 2 монографії), 9 праць навчально-методичного характеру. Брала участь у науково-практичних конференціях.

Сфера наукових інтересів:

Cталий розвиток, економіка зеленого будівництва, інтелектуальна економіка

Викладає курси

  • Міжнародна економіка
  • Економіка зарубіжних країн (англійський проект)
  • Європейська інтеграція

Діяльність в Академії

  •  куратор групи МБ-18-1п

Поділитися сторінкою у соціальних мережах: