Герб кафедри – подарунок магістрів 2009 року випуску

герб кафедриГерб (польс. Herb від нім. Erbe-спадщина) — емблема, відмінний знак, який передається у спадок, на якому зображаються предмети, що символізують власника герба (людина, стан, рід, місто, країну, навчальний заклад і тому подібне).

У червні 2009 року був розроблений автентичний геральдичний знак, що відображає її стиль і вічні принципи у вигляді символізованої композиції.

Опис геральдичної роботи:

Щитотримачем є орел-символ влади, панування, незалежності, сили, а також великодушності і прозорливості. Орел виконаний сріблом-геральдичним металом, де-факто зображуваним білим кольором (іноді, як в даній роботі, з легким градієнтним переходом-для додання «пожвавлення на папері»). Срібло-символ віри, чистоти, щирості, щиросердності, благородства, відвертості і невинності.

Орел тримає щит — класичний елемент-вид військового захисного спорядження, призначений для відбиття атак холодної або стрілецької зброї ворожих сил. Щит пофарбований в пурпуровий колір (один з 5 можливих «фініфтей» («емалей») щита). Пурпурний-це колір гідності, благочестя, помірності, щедрості і верховного панування (символ стандартного зображення діагональними лініями зліва направо). На щиті розташовано назву кафедри англійською (міжнародною) мовою.

Нижче, в класичній формі, розміщений легкий для читання латинський девіз, в перекладі означає «Вклад» і «Співпраця». Під девізом стильно розташоване скорочена назва Академії.

Поділитися сторінкою у соціальних мережах: