Латиш Ірина, випуск 2014 р

Лютий — листопад 2015 року — я головний спеціаліст управління зовнішньоекономічної діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Представляла в межах наданих повноважень інтереси облдержадміністрації у відносинах з відповідними органами суб’єктів або адміністративно-територіальних утворень іноземної держави, а також з міжнародними організаціями (ОБСЄ, НАТО) брала участь в розробці проектів програм підвищення рівня ефективності зовнішньоекономічної діяльності та інвестиційної привабливості, поліпшення структури експорту та імпорту товарів, сприяння розвитку експортного потенціалу області.

Найцікавішою і відповідальною частиною роботи була організація візитів офіційних іноземних делегацій до Дніпропетровської області, що беруть участь в переговорах, конференціях, консультаціях, сесіях, візитах, інших заходах двостороннього та багатостороннього міжнародного співробітництва.

Також, на місцевому рівні, брала участь в реалізації державної зовнішньої політики в частині інтеграції України у світову економіку, розширення співпраці з ЄС.

Зараз я помічник Почесного консула Литовської Республіки в Дніпропетровську. Робота неймовірно залучає і приносить задоволення. Я займаюся сприянням розвитку торговельних, економічних, культурних і наукових зв’язків між Литовською Республікою і Україною.

Хороша освіта — паспорт в життя! Дякую за мій паспорт викладачам кафедри.

Поділитися сторінкою у соціальних мережах:

Добавить комментарий